Boşluk gitmek 0 0.00

0-Eşya
vergileri 0.00
Tüm 0.00
ILOVETOOL Gem Taş Kesme Testere 6 inç Elmas Özlü Kesici Çardak Delik 5/8

ILOVETOOL Gem Taş Kesme Testere 6 inç Elmas Özlü Kesici Çardak Delik 5/8

₺ 71.40
 

mevcut
sayı

6 "inç Çentikli Jant Elmas Özlü Kaya Testere Bıçağı Arbor 5/8 "Burçlu 1/2" Akik Jasper Taşlaşmış Ahşap için Döşeme Kodu 150 * 0.5 * 16mm.Çekirdek Kalınlığı : 0.02"(0.5 mm) Çentikli Jant Kalınlığı : 0.028”(0.7 mm) Burçlu 1/2"( 12.7 mm) çardakta kullanılabilir.Dış Çap : 6"(150mm) Çardak deliği : 5/8" (16mm).Bu bıçak çoğu sertlik türünde iyi performans gösterecektir rock.It son derece iyi dayandı ve çok yumuşak Petoskey Taş fosillerinden sert jasper ve akiklere kadar her türlü kayayı kesti.Akik, jasper, taşlaşmış ağaç ve jeodez gibi sert özlü malzemelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 6 "inç Çentikli Jant Elmas Özlü Kaya Testere Bıçağı Arbor 5/8 "Burçlu 1/2" Akik Jasper Taşlaşmış Ahşap için Döşeme Kod 150*0.5 * 16mm Ürün Özellikleri : Dış Çap : 6"(150mm) Çardak deliği : 5/8" (16mm) Çekirdek Kalınlığı : 0.02"(0.5 mm) Çentikli Jant Kalınlığı : 0.028”(0.7 mm) Burçlu 1/2"( 12.7 mm) çardakta kullanılabilir.Check-out yaparken, hangi boyutta burca ihtiyacınız olduğunu ücretsiz olarak bildiren bir mesaj ekleyin.Bu bıçak çoğu sertlik türünde iyi performans gösterecektir rock.It son derece iyi dayandı ve çok yumuşak petoskey taş fosillerinden sert jasper, taşlaşmış odun, jeodlara kadar neredeyse çoğu kaya türünü kesti. ​6-7 Mors sertliğine sahip akik gibi çok sert malzemeleri kesmek için bu bıçağı kullanmanızı önermiyoruz. Kesmek zor olduğundan ya da bıçak çabuk zarar görür.Yüksek konsantrasyonlu elmaslar bıçak kenarına kıvrılır Çentikli kenarda daha fazla elmas ve daha sert bir çekirdek bu bıçağın daha hızlı kesilmesini sağlar ve uzun kullanım ömrü sağlar.Bu bıçaklar çoğu özlü malzeme ile iyi çalışır ve markalı bıçaklara çok uygun bir alternatiftir.Diamonds Serisi bıçaklar, lapidary testereniz için mükemmel bir düşük maliyetli seçimdir.Yeni, Kullanılmamış Bıçak-Orijinal Ambalajında Değil Bu bıçaklar orijinal olarak yağda paketlenmiştir, böylece yüzeyde birkaç yağ lekesi göreceksiniz.Çin'den Dünya çapında düzenli Hava posta ücreti ücretsizdir ve evinize 10-30 gün teslimat sürer Ödeme alındıktan ve temizlendikten sonra siparişinizi 1-2 gün içinde göndeririz.

özellikleri

Dış Çap:
6(150mm)
Çardak delik:
5/8 (16mm)
Çekirdek Kalınlığı:
0.02(0.5 mm)
Çentikli Jant Kalınlığı:
0.028”0.7 mm)
Bir burç ile 1/2( 12.7 mm) çardak üzerinde kullanılabilir. Check-out yaparken, hangi boyutta burca ihtiyacınız olduğunu ücretsiz olarak bildiren bir mesaj ekleyin. :
Bu bıçak çoğu sert kaya türünde iyi performans gösterecektir. :
Son derece iyi dayandı ve çok yumuşak petoskey taş fosillerinden sert jasper, taşlaşmış odun, jeodlara kadar hemen hemen her tür kayayı kesti. ​Bu bıçağı, aşağıdakiler gibi çok sert malzemeleri kesmek için kullanmanızı önermiyoruz:
mors sertliği 6-7 olan akik. Kesmek zor olduğundan ya da bıçak çabuk zarar görür.
Yüksek konsantrasyonlu elmaslar bıçak kenarına kıvrılır :
Çentikli kenarda daha fazla elmas ve daha sert bir çekirdek bu bıçağın daha hızlı kesilmesini sağlar ve uzun kullanım ömrü sağlar. :
Bu bıçaklar çoğu özlü malzeme ile iyi çalışır ve markalı bıçaklara çok uygun bir alternatiftir. Diamonds Serisi bıçaklar, lapidary testereniz için mükemmel bir düşük maliyetli seçimdir. :
Yeni, Kullanılmamış Bıçak-Orijinal ambalajında Değil :
Bu bıçaklar başlangıçta yağda paketlenmiştir, böylece yüzeyde birkaç yağ lekesi göreceksiniz. :
Çin'den dünya çapında düzenli Hava posta ücreti ücretsizdir ve evinize 10-30 gün teslimat sürer :
Ödeme alındıktan ve temizlendikten sonra siparişinizi 1-2 gün içinde göndereceğiz. :

Müşteriler kadar seçer