Boşluk gitmek 0 0.00

0-Eşya
vergileri 0.00
Tüm 0.00
Murtenze 12 Parça Mavi Zımpara Sünger 80 Grit Zımpara Blokları, yıkanabilir ve Kullanımlık Kum Sünger Kiti için Ahşap, Metal, Boya ve Alçıpan

Murtenze 12 Parça Mavi Zımpara Sünger 80 Grit Zımpara Blokları, yıkanabilir ve Kullanımlık Kum Sünger Kiti için

₺ 20.97
 

mevcut
sayı

Paket ve Boyut-Çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılamak için 12 adet 80 grit mavi zımpara süngeri alacaksınız.Her zımpara süngerinin boyutu yakl. 4.7 x 3.9 x 0.5 inç / 120 x 100 x 13 mm.Taşıması kolay, düz ve düzensiz yüzeylerin parlatılması için uygundur.Çok fonksiyonlu-Malzeme olarak yoğunluk süngeri kullanarak, iyi esneklik ve plastisiteye sahiptir ve ayrıca su emme ve depolamaya sahiptir effects.It yırtılması kolay değildir ve uzun süre kullanılabilir.Bu sünger hem kuru hem de ıslak amaçlar için kullanılabilir.İhtiyaçlarınıza göre kullanım yöntemini seçebilirsiniz.Kullanımı kolay-Kendi su depolama fonksiyonu ile, iyi su tutma fonksiyonu nedeniyle, yıkama sayısını azaltabilir ve işi iyileştirebilir efficiency.It çeşitli farklı öğeler için uygundur ve günlük yaşamınız için daha fazla kolaylık sağlar.Yaygın Uygulama-Parlatma sünger bloğu, ahşap, boya, metal, plastik vb.Gibi düzensiz yüzeyleri parlatmak için kullanılabilir., parlatma, parlatma, dekontaminasyon, pas giderme veya boya için uygundur.Memnun Hizmet - %100 Memnuniyet Ürünümüzle ilgili herhangi bir kalite sorunu varsa, 24 saat içinde cevap vereceğiz.Ve ürünü iade edebilir ve aldıktan sonraki 30 gün içinde geri ödeme alabilirsiniz.Deneme riskiniz yok, lütfen güvenle sipariş verin ve tereddüt etmeyin.Boyutu : 80 Grit.

özellikleri

Malzeme:
Alümina ve mavi sünger
Boyutlar:
13 4.7 x 5 x 0,5 cm/120 x 100 x mm
Renk:
Gri ve mavi Kum
Miktar:
12 parça
Özellik:
1. Alümina oksit ve mavi süngerden yapılmış yumuşak kum bloğu, geleneksel kağıt sırt zımpara kağıdından daha esnektir. :
2. Yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir ve kuru ve ıslak mendil kullanmak uygundur. :
3. Zımpara bloğu, ahşap, metal, mobilya, boya ve alçıpan için uygun parlatma için iyi bir seçimdir. :
Sıcak Not:
1.Renkler farklı ekran olarak farklılık gösterebilir, lütfen anlayın. :
2.Izin lütfen 1-2mm hata nedeniyle manuel ölçüm, teklif önce sakıncası yok emin olun. :
Satış sonrası:
1. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz, Ürünümüzden memnun değilseniz 30 günlük para iade garantisine sahip olabilirsiniz. :
2. Ürün hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın, biz en kısa sürede tatmin edici bir çözüm sağlayacaktır. :
3. Sorularınız olduğu sürece, sorununuzu çözmek için 24 saat hizmet veriyoruz :

Müşteriler kadar seçer