Boşluk gitmek 0 0.00

0-Eşya
vergileri 0.00
Tüm 0.00
12 V Ses Çıkarıcı Dönüştürücü, 4 Kanal Ses Empedans Dönüştürücü araba hoparlörü RCA Hattı Araba Stereo radyo hoparlör Frekans Filtresi

12 V Ses Çıkarıcı Dönüştürücü, 4 Kanal Ses Empedans Dönüştürücü araba hoparlörü RCA Hattı Araba Stereo radyo hoparlör

₺ 189.30
 

mevcut
sayı

Uygulama : Bu dönüştürücü, kaset çalarlar/kart oynatıcılar/CD/VCD/DVD vb.Gibi düşük frekanslı (RCA) çıkışı olmayan ana bilgisayarlar için kullanılır.Hoparlörlerin yüksek frekanslı çıkışını düşük frekanslı (RCA) çıkışa dönüştürün ve bir araç amplifikatörünün veya subwoofer'ın sinyal çıkışını bağlayın.Uygulama : Bu dönüştürücü, kaset çalarlar/kart oynatıcılar/CD/VCD/DVD vb.Gibi düşük frekanslı (RCA) çıkışı olmayan ana bilgisayarlar için kullanılır.Hoparlörlerin yüksek frekanslı çıkışını düşük frekanslı (RCA) çıkışa dönüştürün ve bir araç amplifikatörünün veya subwoofer'ın sinyal çıkışını bağlayın.Uygulama : Bu dönüştürücü, kaset çalarlar/kart oynatıcılar/CD/VCD/DVD vb.Gibi düşük frekanslı (RCA) çıkışı olmayan ana bilgisayarlar için kullanılır.Hoparlörlerin yüksek frekanslı çıkışını düşük frekanslı (RCA) çıkışa dönüştürün ve bir araç amplifikatörünün veya subwoofer'ın sinyal çıkışını bağlayın.YÜKSEK FREKANS : - Hoparlör çıkış yüksek frekansını düşük frekans (RCA) çıkışına dönüştürün, araç güç amplifikatörünü veya subwoofer sinyal çıkışını bağlayın.Gecikme anahtarı hat çıkışı, güç amplifikatörünün veya subwoofer'ın etkisini azaltır, böylece ana bilgisayar açıldığında güç amplifikatörü hoparlörünün mevcut parazitini ortadan kaldırır.YÜKSEK SADAKAT ve GÜÇLÜ KORUYUCU : 4-kanal ses yüksek düşük, hızlı ısı dağılımı, anti-parazit, güçlü koruyucu, bazı gürültü izole edebilirsiniz, yüksek sadakat.Standart konektör : Araç Amplifikatör Dönüştürücüsü, yanlış kablolamanın neden olduğu mevcut gürültü girişimini önleyebilen 15 cm'lik özel hat ile donatılmıştır.Anti-akım paraziti : Empedans Dönüştürücü, güç amplifikatörünün veya subwoofer'ın etkisini azaltmak için anahtar hattı çıkışını geciktirir, böylece ana bilgisayar açıldığında mevcut paraziti ortadan kaldırır.Şartname : Öğe Türü : Ses Dönüştürücü Malzeme : Plastik Voltaj : 12 V Maksimum Güç : 50 W Kanal : 4 CH Boyut (G x U x T) : Yaklaşık. 70x90x30mm / 2.8x3. 5 x 1.2 in Nasıl kullanılır : 1. Güç kablosunu dönüştürücü kablo demetine bağlayın ve aracı ana motorun diğer ucuna bağlayın.İki araç ses kablosunun diğer ucu araç ses yükselticisine bağlanır. 2. Komple kablolama talimatları ve ürün kullanım yöntemleri ile ürün ambalajı.Arka boynuz sol kablo : Beyaz hat - Mavi hat arka - ön sağ hoparlör+ Yeşil hat - ön hoparlör+ Blue ve black line sol ön sağ hoparlör+ Kırmızı çizgi +12 V (ACC) Siyah kablo - negatif zemin Sarı çizgi - amplifikatör REM pozisyon bağlanmak Paket Listesi : 1 x Ses Dönüştürücü 1 x Güç Kablosu 1 x Manuel ön hoparlör sol hoparlör - Yeşil ve siyah çizgi - sol arka sağ hoparlör Beyaz ve siyah çizgi Gri çizgi - arka sağ hoparlör+ Gri siyah hat.

özellikleri

Öğe Türü:
Ses Dönüştürücü
Malzeme:
Plastik
Gerilim:
12 V
Maksimum Güç:
50W
Kanal:
4 CH
Boyut (G x G x T):
Yaklaşık. 70x90x30mm/2. 8x3. 5 x 1.2 yılında
Kullanma :
 
1. Güç kablosunu dönüştürücü kablo demetine bağlayın ve aracı ana motorun diğer ucuna bağlayın. İki araç ses kablosunun diğer ucu araç ses yükselticisine bağlanır. :
2. Komple kablolama talimatları ve ürün kullanım yöntemleri ile ürün ambalajı. :
Tesisat:
Beyaz çizgi-arka sol korna- :
Gri çizgi-arka sağ hoparlör+ :
Gri siyah çizgi-arka sağ hoparlör :
Beyaz ve siyah çizgi-arka sol hoparlör- :
Yeşil ve siyah çizgi-ön sol hoparlör- :
Mavi çizgi-ön sağ hoparlör+ :
Yeşil hat-ön sol hoparlör+ :
Mavi ve siyah çizgi-ön sağ hoparlör+ :
Kırmızı çizgi + 12 V (ACC) :
Siyah tel-negatif toprağa bağlayın :
Sarı çizgi-güç amplifikatörü REM pozisyonu :
Paket Listesi:
1 x Ses Dönüştürücü :
1 x Güç Kablosu :
1 x Manuel :

Müşteriler kadar seçer