Boşluk gitmek 0 0.00

0-Eşya
vergileri 0.00
Tüm 0.00
Murtenze 3 Adet 1/4 2 Yolları 5 Limanlar Alüminyum Hava Hortumu Inline Manifoldu Blok Splitter, pnömatik hava Kompresörü Manifoldu Uydurma Hava Comrpessor Taşınabilir Hava Tankı

Murtenze 3 Adet 1/4 2 Yolları 5 Limanlar Alüminyum Hava Hortumu Inline Manifoldu Blok Splitter, pnömatik hava

₺ 29.97
 

mevcut
sayı

Paket içeriği -3 x hava hortumu manifoldu bloğu, yer : 2 yol.Dişli bağlantı noktası sayısı : 5. Konu liman çapı : 1/4 " BSPT.Yüksek Kaliteli Malzemeler-Manifoldun ana gövdesi, deforme olması kolay olmayan, daha dayanıklı ve standart aksesuarlardan %50 daha hafif olan mavi fırçalanmış nikel kaplamalı yüksek korozyona dayanıklı eloksallı alüminyumdan yapılmıştır.Nasıl Çalışır-Çalışma basıncı 0 ila 0.8 MPa / 115 psi'dir.Maksimum çalışma basıncı 1 Mpa / 145 Psi'dir.Çalışma sıcaklığı 32-140℃ / 0-60℃ ' dir.Silindir manifoldu, silindirin başlangıç noktasıdır system.It bir pompadan, silindirden, kompresörden, vakum motorundan veya benzeri başka bir sistemden bir parça hava alır ve birçok parçaya böler.Geniş uygulama : Manifold bloğu, bir pompadan, silindirden, kompresörden, vakum motorundan veya diğer benzer sistemlerden bir parça hava alır ve birçok parçaya böler.Tüm bağlantı noktaları aynı boyuta sahiptir, böylece 1 in 4 out, 2 in 3 out, 3 in 2 out olarak kullanabilirsiniz, etc.to kendi gereksinimlerinizi karşılayın.Memnun Hizmet - %100 Memnuniyet Ürünümüzle ilgili herhangi bir kalite sorunu varsa, 24 saat içinde cevap vereceğiz.Ve ürünü iade edebilir ve aldıktan sonraki 30 gün içinde geri ödeme alabilirsiniz.Deneme riskiniz yok, lütfen güvenle sipariş verin ve tereddüt etmeyin.Boyutu : 2 Yolları 5 Limanlar, 3 Adet / Renk : Mavi.

özellikleri

Ürün İsmi:
Pnömatik manifold ayırıcı.
Malzeme:
Alüminyum.
Tip:
5 bağlantı noktası ve 2 kanal.
İplik Boyutu:
1/4 PT.
M12 iplik için uygundur. :
Renk:
Mavi.
Paket içeriği:
3 parça.
Özellik:
1.Sağlam ve dayanıklı alüminyumdan yapılmış, yüksek sertlik, oksidasyon direnci, basınç direnci ve aşınma direnci özelliklerine sahiptir. :
2.Mükemmel işçilik tarafından oluşturulan zarif görünüm, aşınmaya dayanıklı, boya düşmek olmaz, ve uzun bir süre için kullanılabilir. :
3.Hassas iplik iyi sızdırmazlık performansına sahiptir ve silindire daha sıkı bağlanır ve sızdırması kolay değildir. :
4.It 1/4 PT çaplı dişli delik tasarımı ile düz bir çizgiye veya çıkış noktasına kolayca monte edilebilir. :
5.Tek sıralı manifold tipi ve korozyona dayanıklı malzemeler, tüm bağlantı noktaları aynı boyuta sahiptir, böylece 1 in 4 out, 2 in 3 out, 3 in 2 out, vb.Olarak kullanabilirsiniz. gereksinimlerinizi karşılamak için. :
Sıcak Not:
1.Renkler farklı ekran olarak farklılık gösterebilir, lütfen anlayın. :
2.Izin lütfen 1-2mm hata nedeniyle manuel ölçüm, teklif önce sakıncası yok emin olun. :
Satış sonrası:
1. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz, Ürünümüzden memnun değilseniz 30 günlük para iade garantisine sahip olabilirsiniz. :
2. Ürün hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın, biz en kısa sürede tatmin edici bir çözüm sağlayacaktır. :
3. Sorularınız olduğu sürece, sorununuzu çözmek için 24 saat hizmet veriyoruz :

Müşteriler kadar seçer